Homeopaté pomáhají

Homeopaté pomáhají   je dobrovolná nezisková iniciativa profesionálních homeopatů, kteří chtějí pomoci v současné době epidemie.


Homeopatie účinně pomáhá překonat akutní onemocnění včetně současné epidemie koronaviru a může sloužit i jako prevence. Homeopatie není zdravotní služba a neléčí pomocí principů konvenční medicíny. Homeopatika stimulují energetický systém člověka k tomu, aby pomocí vlastní imunity co nejlépe reagoval na onemocnění, což vede ke zmírnění symptomů, rychlejší rekonvalescenci a snížení možnosti komplikací.

Homeopatické léky jsou netoxické a při jejich užívání nehrozí vedlejší účinky jako u klasických léčiv. Homeopatika stimulují energetický systém, takže člověk po jejich požití může vnímat subjektivní změny.Zásady iniciativy Homeopaté pomáhají

  1. Homeopatická pomoc pro akutní epidemické onemocnění je zdarma.
  2. Homeopatické konzultace jsou prováděny telefonicky nebo přes internet (audio/video).
  3. Každý zájemce si může vybrat homeopata ze seznamu homeopatů podle místa svého bydliště, nebo podle vlastních kritérií. V případě, že se nemůžete vybranému homeopatovi (či homeopatům) dovolat, vyplňte žádost o konzultaci, která bude automaticky rozeslána signatářům této iniciativy. Co nejdříve se Vám budeme snažit zajistit dostupného homeopata.
  4. Homeopaté uvedení v seznamu praktikují klasickou homeopatii, při které vybírají konkrétní homeopatický lék na základě symptomů pacienta, nikoliv na základě lékařské diagnózy.
  5. Homeopaté mohou mezi sebou konzultovat případy a sdílet zkušenosti s homeopatickou léčbou jednotlivých pacientů výhradně v anonymizované formě. Jakékoliv osobní údaje nebudou uchovávány vyjma těch, na kterých se přímo domluví konkrétní homeopat s pacientem na základě GDPR.
  6. Homeopaté mohou zdarma konzultovat své případy se signatáři iniciativy.
  7. Pro preventivní užívání homeopatik přejděte na stránku homeopatická prevence.

Seznam Homeopatů


Za iniciativu Homeopaté pomáhají
Václav Hrabák (homeopatická škola Universum Homeopathicum)
Aleš Sušický (Homeopatická fakulta)
a Iva Valentová (homeopatická škola Uroboros)